Jesteś tutaj: Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

W przypadku niezadowolenia, Klient może zwrócić towar bez podania przyczyny, pod warunkiem, że nie był on używany. Towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania.

Klient ma 14 dni kalendarzowych na pisemne odstąpienie od umowy (np. poprzez email - biuro@goldhaft.pl lub listownie). Musi podać w nim dane towaru, który chce zwrócić, swoje dane oraz termin otrzymania towaru.

Koszty odesłania towaru ponosi Sprzedawca. Klientowi, w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przez Sprzedawcę zwróconego towaru, zwracane są wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (tylko i wyłącznie przelewem na wskazane przez Klienta konto).

Nie można zwrócić towaru wykonywanego na indywidualne zamówienie Kupującego - dotyczy wszystkich wyrobów wykonywanych na wymiar oraz z indywidualnym haftem, kolorem, czy wykończeniem.

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku gdy: kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy)

Przedmioty wykonywane na zamówienie

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

O nas

Początki firmy GoldHaft sięgają roku 1988r, kiedy to zaczynaliśmy pracę na pierwszych maszynach żakardowych takich firm jak Zangs, Würker, Marco. W tamtych latach wszystkie wzory były wprowadzane na specjalnych perforowanych taśmach. To właśnie wtedy haft zdobywał swoją popularność i uznanie. Dziś nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych maszyn komputerowych takich jak Tajima, Happy, Feia. 

30 lat doświadczenia!

Zapraszamy do odwiedzenia strony O nas!

biuro@goldhaft.pl / 505-741-182

 

Dlaczego my