Jesteś tutaj: O nas

O nas


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako pierwsi i jedni z nielicznych w Polsce znamy proces haftu od podszewki. Początki firmy GoldHaft sięgają roku 1990r kiedy to zaczynaliśmy pracę na pierwszych maszynach żakardowych takich firm jak Zangs, Würker, Marco gdzie wszystkie wzory były wprowadzane na specjalnych perforowanych taśmach. To właśnie w tych czasach haft zdobywał swoją popularność i uznanie. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak Puma, Adidas, Nike. Przez cały ten okres czasu zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie którym dzisiaj możemy się z państwem podzielić. Cały czas się rozwijamy i poszerzamy naszą wiedzę o nowe technologie.

Na obecną chwilę nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych hafciarek komputerowych takich jak Happy, Feiya, Ricoma, które charakteryzują się bardzo wysoką dokładnością.
W połączeniu z markowymi nićmi które są odporne na wielokrotne pranie i zdecydowanie bardziej efektowne niż tradycyjny sitodruk, który jak wiemy po dłuższym użytkowaniu pęka i robi się wyblakły.

Posiadamy własne studio projektowe, odpowiednie oprogramowanie oraz niezbędną wiedzę w tej dziedzinie. Dzięki temu nie stanowi dla nas problemu zamienić na haft nawet najbardziej szczegółową grafikę.

Oferujemy hafty na wszystkich materiałach jak i produktach gotowych takich jak :

- T-shirty
- Bluzy
- Fartuchy
- Ręczniki
- Czapki
-Polary
- Odzież robocza
- Naszywki dla służb mundurowych oraz osób prywatnych

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy klient jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia. Terminowość to nasza główna zaleta.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę.
 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu:
533-141-585
505-741-182
biuro@goldhaft.pl

O nas

Początki firmy GoldHaft sięgają roku 1988r, kiedy to zaczynaliśmy pracę na pierwszych maszynach żakardowych takich firm jak Zangs, Würker, Marco. W tamtych latach wszystkie wzory były wprowadzane na specjalnych perforowanych taśmach. To właśnie wtedy haft zdobywał swoją popularność i uznanie. Dziś nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych maszyn komputerowych takich jak Tajima, Happy, Feia. 

30 lat doświadczenia!

Zapraszamy do odwiedzenia strony O nas!

biuro@goldhaft.pl / 505-741-182

 

Dlaczego my