Jesteś tutaj: DLA FIRM

Oferta dla hoteli/pensjonatów

Zajmujemy się profesjonalnym znakowaniem teksyliów dla firm- głównie hoteli oraz pensjonatów w całym kraju. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim ręczniki, które przygotowujemy specjalnie pod nawet najbardziej wymagających klientów. Wspólnie dobieramy kolorystykę zgodną z barwami hotelu/pensjonatu oraz przygotowujemy kilka projektów haftu, które możemy do woli edytować, aż do osiągnięcia pełnego zadowolenia. Wszystkie oferowane przez firmę GoldHaft ręczniki są bardzo wysokiej jakości. Zostały wyprodukowane w Polsce z importowanej tureckiej bawełny. Gramatura ręczników od 400GMS do 600GMS. Są wtrzymałe, odporne na wielokrotne pranie, bardzo dobrze chłoną wodę i są miłe w dotyku.

Ręczniki zostały docenione przez Instytut Włókiennictwa, przyznając im Certyfikat OEKO-TEX Standard 100, numer IW 00114 – Tekstylia Godne Zaufania. Oznaczenie to potwierdza, że wyroby spełniają najwyższe kryteria jakościowe, tym samym są najbardziej przyjazne dla zdrowia człowieka.

Na życzenie klienta, bezpłatnie prześlemy próbny ręcznik z zaprojektowanym i wyhaftowanym przez nas logiem, dzięki czemu będą państwo mogli zweryfikować jakość produktu.

Prosimy o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty i wyceny.

biuro@goldhaft.pl

505-741-182

 

Kategorie:
Sortuj:
Na stronie:

Niestety, w tej kategorii nie ma jeszcze żadnych produktów.

O nas

Początki firmy GoldHaft sięgają roku 1988r, kiedy to zaczynaliśmy pracę na pierwszych maszynach żakardowych takich firm jak Zangs, Würker, Marco. W tamtych latach wszystkie wzory były wprowadzane na specjalnych perforowanych taśmach. To właśnie wtedy haft zdobywał swoją popularność i uznanie. Dziś nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych maszyn komputerowych takich jak Tajima, Happy, Feia. 

30 lat doświadczenia!

Zapraszamy do odwiedzenia strony O nas!

biuro@goldhaft.pl / 505-741-182

 

Dlaczego my